| Bubu9110 a întrebat:

Cum se numeste melodia pe care au dansat Iuliana Luciu si Grigore Moldovan la Dansez Pentru Tine, la dansul Stomp?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/......ovan/35543 asta e dansul iar melodia este Black Violin-Dirty orchestra http://www.youtube.com/watch?v=DSAw-2Uy1M0;).

5 răspunsuri:
| Locre a răspuns:

Asta si eu vreau sa stiu...am pus tot intrebarea asta, dar nimeni nu stie.

| Bubu9110 explică:

Merci mult Katya... daca vreti sa tinem legatura ma gasiti pe id-ul y. ysabela

| Bubu9110 explică:

Da "selenagomez" m-ai ajutat...merci kiss

| iepurica_7902 a răspuns:

Black Violin-Dirty orchestra sper ca te-am ajutat cu ceva chiar daca te-a ajutat "Katya".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai pentru cewinking.