| DarkJoice a întrebat:

Cum se numeste melodia pe care o canta Andra, Smiley etc. toti intr-un videoclip, ceva in romana? Funda raspunsului corect! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mirunammb a răspuns:

Daca nu e INEVITABIL VA FI BINE, atunci asta e sigur http://www.youtube.com/watch?v=sEBdcmVkJvg :)))) sper ca te-am ajutat;)))

| DarkJoice explică (pentru mirunammb):

Asta e! Mersi! Acum incerc sa te declar castigator!

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine este ''Europa FM & Friends - E soare şi pe strada ta''.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 3: Imnul Forta Zu 2013, E Soare si Pe Strada Ta si Inevitabil va fi bine.

| DarkJoice explică:

Multumes de raspuns dar nu ma refer la asta. Este cantata si de smiley si altii nu imi amintesc acum nemele lor, dar si ei canta nu doar apar in videoclip. Oricum mersi de raspuns.