| anonim_4396 a întrebat:

Cum se numeste melodiile din videoclipul acesta Va rog sa imi spuneti.happy
Mersi.

9 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Care videoclip?

| Cretaker a răspuns:

Hurrdurr fac trolling n'ai dat niciun clip n'ai fost atenta durr harr aurgh nu stii sa scrii corect fa scoala din nou hualalue lol i trol you.

Răspuns utilizator avertizat
| ionutzz1994 a răspuns:

O Intrebare...Care videoclip?

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Sunt o tona de videoclipuri despre care e vorba?>.

| JustMe a răspuns:

Ce videoclip?laughing
Ma rog, eu zic ca e Katy Perry- California Gurlssmug

| justagirlll a răspuns:

Nu ai dat nici un link

cum se numeste melodiile? se numeste du'te si invata sa scrii

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Nu îmi amintesc să o fi văzut pe Mama Omida pe TPU!
Noi nu putem ghici despre ce videoclip e vorba. Dă-ne linkul!

| Wilder a răspuns:

1."Cum se numeste melodiile". Frumos spus, n-am ce zice.
2. Nu ne-ai dat nici-un videoclip. Vrei sa ti-l ghicim in stele?