| mina86 a întrebat:

Cum se numeste piesa din ultimul spot publicitar al orange-ului?(Septembrie, 2010)Cel ce face referire la abonamentul pantera.Cred!
L-am cauta pe youtube si nu l-am regasit! As aprecia daca ati stii voi raspunsul.Merci si o seara super tuturor!:-H

Răspuns Câştigător
| Kazi a răspuns:

Salut, daca sti sigur ca l-ai vazut poti verifica arhiva browser-ului pe care il folosesti...acolo se salveaza toate site-urile pe care le-ai vizitat in ultimele doua luni, daca ai mozila firefox ai sus in stanga scris clar istoric, daca folosescti google chrome ai in dreapta sus o cheie dai pe ea si 12 randuri mai jos scrie istoric daca folosesti internet explorer nu stiu sa-ti spunhee hee oricum sper ca ti-am fost de folos, imi dai fundita?happy

3 răspunsuri:
| îîîîîî a răspuns:

Make me smile (pearl n puppet)?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siri Svegler - Their wine se numeste melodia in caz ca nu ati gsit-o happy

| mina86 explică:

Spotul publicitar l-am vazut la tv, nu pe net...asa ca nu ma ajuta cautatul in arhiva. dar iti multumesc pentru sugestie