| ♥Anto* a întrebat:

Cum se numeste reclama aceea noua de la Nescafe cantata de o tipa care spune si ceva de genul---" I'll never forget you." dau fundita la primul raspuns. multumeeesc

Răspuns Câştigător
| Evaa a răspuns:

The Noisettes -Never Forget You .

http://www.youtube.com/watch?v=MxDn1BZPfxY&translated=1

8 răspunsuri:
| Puiutz a răspuns:

Never forget you - The Noisettes happy
E frumoasa melodia love struck

| WestSid3 a răspuns:

The Noisettes – Never forget you
http://www.youtube.com/watch?v=PaIhyOLhGHw

| nutzu' a răspuns:

"The noisettes never forget you"

| only me a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=a4dSEyaT6R8

daca stii cum se numeste dc nu cautzi? e mai simplu decat sa astepti raspunsuri pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intai vreau sa stiu cum te cheama si sa-mi raspunzi la intamplarea cum imi fac propriul meu blog?

| y a răspuns:

I'll never forget you - Noissette
^ ^ // in caz ca e gresit numele du-te pe youtube si cauta i'll never forget you. in principiu e scris bine da. laughing pentru orice eventualitate ^ ^

| RawrYoubă a răspuns:

Cred ca melodia aia cu noisettes asa credhappy