| georgiana_5779 a întrebat:

Cum se numeste urmatorul album al lui rihanna? nu rated r, ci urmatorul?

Răspuns Câştigător
| AlexanderChristianFenty a răspuns:

Urmatorul album al lui riri:X v-a aparea la sfarsitul anului, de abia acum a inceput sa lucreze la el, a declarat ca va fi mai vesel decat rated r, deoarece pe rated r sa gasesc multe piese "triste", numele nu l-a ales inca, acum scrie o carte, anume "the last girl of the world" ceva de genu este, si cauta nume pentru parfumul ei, deocamdata parfumul se numeste Route 21, dar se poate schimba, se voteaza numele pe rihannadaily.com. deci nu are timp pentru album acumtongue

1 răspuns:
| ciocolata_expirata a răspuns:

Loud