| BlackRipper a întrebat:

Cum se scheamă melodia asta? Este o melodie românească ce am auzit-o într-o zi la radio, cântată de un băiat. Nu mai țin minte versuri, dar mai știu ideea: dansa ca să scape de greutățile vieții și povestea la un moment dat despre un bătrân care făcea la fel pe stradă și lumea îl credea nebun. Cam asta e tot ce-mi amintesc. Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| ultimate2015 a răspuns:

Cred ca este Melina ft Vescan Poza de album

| BlackRipper explică (pentru ultimate2015):

Nu este asta. Melodia care încerc să o găsesc este interpretată doar de un băiat și are un ton mai optimist, nu trist.

| BlackRipper explică (pentru ultimate2015):

Nu este aceasta. Melodia pe care o caut este interpretată doar de un băiat și are un ton mai optimist, nu trist.