| RapidFC a întrebat:

Cum se scoate acapella dintr-o melodie? Fara aberatii gen Audacity sau stiu eu ce program freeware. Vreau un program bun, indiferent cat costa!

Răspuns Câştigător
| Sopo_Alex_1993 a răspuns (pentru RoyDupuis):

Salut ROBsessed
Azi am downloadat Split Tracks 2.7, am intrat pe linkul tau si dupa vreo ora de cautat l-am gasit (bineinteles nu pe gratis).
E acuma problema mea care e, din cate am observat dupa ce am deschis programul, el este facut pentru MAC, dar in tutorialul din linkul tau programul se foloseste pe w7, si de ce mie cand deschid programul imi apare toata pagina gri, si doar optiunile de Minimize si Close.
Merci mult.

1 răspuns: