| TC3 a întrebat:

Cum transform un fisier. bak in mp3?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu poti sa-l transformi! Fisierul BAK este un fisier de backup al fisierului original. Daca stii in ce format a fost fisierul inainte de backup atunci in pui extensia respectiva in locul la cea de .bak.De exemplu daca fisierul a fost un.exe sau.mp4 sau.mp3 sau.iso inlocuiesti.bak cu extensia respectiva. De regula la fisierele de tip.bak scrie inaintea lor si numele extensiei, de exemplu -> numele fisierului.exe.bak ->aici este de ajuns sa stergi.bak si recuperezi fisierul original.
Bafta!

| TC3 explică (pentru neluL):

Nu merge.adica eu fac beatbox.si folosesc ambiloop ca sa inregistrez happy.iar cand se salveaza se salveaza cu.bak straight face

| neluL a răspuns (pentru TC3):

Altfel nu le poti salva? Nu gasesc nimic relevant! Alte programe nu gasesti de inregistrare? Chiar mai bune -> Ultra Audio Recorder sau Sony Sound Forge Audio Studio 10.0 sau Adobe Audition...

| TC3 explică (pentru neluL):

Nu merge cu alte programe.cu ambiloop.pot sa fac melodii ca lumea happy