| Raengar a întrebat:

Cum vi s-a parut concertul cu Bon Jovi de aseara? mie mi-a placut la nebunie mi s-a parut grozav
Astept pareri

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

N-am ajuns,cand o sa mai vina(daca o sa mai vina), trec si peste cadavre sa ajung acolo. laughing Mai ales cand am aflat ca prima melodie a fost I'll be there for you(preferata mea), imi vine sa ma dau cu capul de pereti.

| TeoPT a răspuns:

Nu mai zice că a fost grozav că încep să plâng pentru că nu am fost și eu laughing

| DeathTheKid a răspuns:

...as fi regretat toata viata daca nu as fi fost acolo.A fost EPIC, show excelent, voce lui Jon excelenta(sa canti 3 ore fara pauza mi se pare ceva),sonorizarea buna, publicul...(nu pot descrie ar fi trebuit sa fii acolo ca sa intelegi ce spun), organizarea a cam lasat de dorit.Concertul a meritat fiecare ora de stat in caldura, fiecare ban dat, fiecare picatura de transpiratie
...nu ii iteleg pe astia care si-au vandut biletu`laughing

| soraGrime a răspuns:

Voi regreta toata viata ca nu am fost. Sper ca vor reveni, acum ma consolez doar cu filmarile amatorilor de pe YouTube si DVD-ul din Gazeta...asta e.

Daca asculti Guns N'roses, Bon Jovi si nu numai intra pe blogul meu!
http://real-music-zone.blogspot.com/

| megadeth_5578 a răspuns:

Nu am fost, desi as fi vrut, ma mai uitam pe youtube la videouri si inca mor de ciuda ca nu am fost, au cantat toate melodiile mele preferate

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Da, mie mi s-a parut grozav sa stau si sa ma rog de netul meu sa mearga in timp ce 55 000 de fani Bon Jovi se aflau la concert. happy
Bine, stiu ca tu voiai pareri si nu sa vina toata gloata de tristi sa se planga, dar asta e. Intelege-ne! laughing
Si chiar daca nu am fost, sunt convinsa ca au fost geniali. Doar sunt Bon Jovi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as fi fost cu cativa ani mai mare, as fi fost la toate concertele din ultimii ani( Guns N' Roses, Metallica, Scorpions, Roxette, Bon Jovi etc). Eu abia in 2010 am descoperit ce este adevarata muzicasad