| WhiteWolf7 a întrebat:

Cum vi se pare coverul Metallica-ai dupa Iron man(cu toti stim ca originalu lau facut Black Sabbath)?:http://www.youtube.com/watch?v=XNX2SKkGjGU&feature=relat ed E si Ozzy pe acolo, canta cu ei din public, ati remarcat?

8 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cum jinduieste Ozzy cand se uita... laughing

E bun coverul,dar mergea sa sune ceva mai agresiv chitara, si nu e chiar potrivita vocea lui Hetfield, nu se compara cu Ozzy la cantecul asta.Era ceva daca l-am fi vazut pe Rob Trujillo in costum si cantand,Kirk e mai stilat, desi e surprinzator sa-l vad la patru ace pe scena.Dau un 8, 50 pentru cover.

| LastChance a răspuns:

Mi se pare bunicel. Văd că şi lui Ozzy îi place.

| Bogdanux a răspuns:

Suna bine, chiar prea bine.Sa-l mai vad pe Kirk la costum si cantand mi se pare haios rau laughing.

| WhiteWolf7 explică:

Mda, parerea mea e ca totusi lui Kirk, nu i-a iesit riffu de la inceput ca originalu, adica nici nu poti sa-l compari cu Tommy Iomi cu Kirk Hammet, e imposibil, dar apreciez ca s-a apropiat destul de mult, iar vocea lui James, parca nu e potrivita cu aceasta melodie, nici n-are cum.Au o gramada de coveruri care le-a iesit mai bine decat originalu, dar asta nu e unu din ele.Tot un 8.00-8.50 ii dau si eu, mersi pentru pareri, mai astept 8 raspunsuri si dau funda.

| zdrangoi a răspuns:

Super,nici nu putea fi altfel.
Dar Black Sabbath au creat originalul deci au un plus la creatie.

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Mie chiar imi place sa fie oare pentru ca metallica este trupa mea favorita?

| soraGrime a răspuns:

Foarte bun coverul.(O,Kirk Hammet in costum:)))
Oricum, Ozzy pare incantat.

Observ ca asculti muzica buna, iar blogul meu este destinat doar rock-ului:
http://real-music-zone.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot nu se compara cu versiunea Black Sabbath. Nu stiu de ce, dar a lor imi place mai mult. Si era inevitabil sa nu il remarc pe Ozzy din moment ce l-au aratat.