| andrei123 a întrebat:

Cum vi se pare melodia deepcentral-in >>>>love?(mie imi place foarte mult si cand o ask ma simt bine si fericit )

18 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Imi place. E o melodie draguta.

| valy a răspuns:

Da e foarte frumoasa piesa de piesa! parca sunt la mare cand o ascult

| viatadecacatt a răspuns:

E frumoasa da!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi place!love strucklove struck

| Bishop a răspuns:

Foarte frumoasa, ca si celelalte piese ale lor de altfel.

| Razvan a răspuns:

Superba.Si clipul.In sfarsit vad ceva mai originalhee hee

| Abb a răspuns:

O adorlove struck

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Mi se pare o melodie foarte reusita si foarte frumoasa.Versuri sunt foarte faine si videoclipul este super.Este ceea mai buna buna piesa a lor si videoclip. Mie imi place:X:X

| emy_8408 a răspuns:

I love Deepcental.Sunt foarte tari. Iubesc melodia In love.

| Georgiana95 a răspuns:

Si mie imi place...iti transmite o stare de bine.de linistehappy

| poechce a răspuns:

Eu pur şi simplu mă trezesc fredonând versurile melodiei In Love.
Poate "tema" acesteia este de vină?
I'm in love happy.
Absolut superb.

| sweetale12 a răspuns:

Superba happy Foarte faina piesa tongue

| NoLoveNoStress a răspuns:

A-ti gresit! Nu e super, draguta etc... E super-mega-etraordinar-frumoasa-superba+draguta! O iubesc (melodia). Cand o asculti te face sa te gandesti la niste lucruri (cel putin mie). Oricum, merita sa o asculti! E ABSOLUT DRAGUTA!

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Doamne e superba melodie mama mereu cand sun la calculator ma pune sa ii pun melodia aceasta si imi place si mie si ei foarte mult!love struck

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E extra ordinara de super o ador!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este absolut extraordinara :X:X:X o ascult de cand a aparut si inca nu m-am saturat de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cfcetii?
tfr54edr5d