| anonimyus a întrebat:

Cum vi se pare melodia Lady Gaga - Bad Romance? http://www.youtube.com/watch?v=qrO4YZeyl0I eu o ador:X nu ma pot plictisi sa o ascult:)

Răspuns Câştigător
| daddy a răspuns:

Nu stiu ce sa spun e misto dar prea difuzata
adica te mai si plictisesti sa o tot auzi si la tv si la radio si in supermarketuri sau eu mai stiu unde
la fel s-a intamplat si cu inna - hot cand o auzeai peste tot

27 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Nu-mi place

| inna a răspuns:

Da stiubig grin am ascultat. o de multe ori, acum mai mi a trecut.

| Razvan a răspuns:

Mie imi place mai mult asta:http://www.youtube.com/watch?v=xz5SY4zVOSA

| adi4ever a răspuns:

Deja a inceput sa ma calce pe nervi mai ales co difuzeaza aproape din ora in ora e misto melodia da sti cum e Ce-i prea mult strica

| Domyno a răspuns:

Mie personal imi place melodia, insa vorba lui ady "ce-i prea mult strica", dar nu putem omite faptul ca tipa are talent iar videoclipurile ei sunt formidabile si originale, nu ca videoclipurile banale are romancutzelor noastre care traiesc de pe urma playback-ului! happy.

| LNK a răspuns:

O aud foarte des la TV. Pai ce sa zic, imi place.
Mai ales partea de inceput... laughing

HepHap
| HepHap a răspuns:

Ridiculizeaza liturghia crestina si e plina de simboluri demonice. Tu sustii ca esti crestin. Asadar, cum de-ti place?

HepHap
| HepHap a răspuns:

Vad ca-mi dai stupid fara a fi capabil de a-mi da macar o replica. Te deranjeaza adevarul? Sau nu ai observat cum Lady Gaga ironizeaza semnul crucii si se prezinta in fata lui Lucifer? Macar nu mai fa pe crestinul la alte intrebari, ca pari ridicol.

HepHap
| HepHap a răspuns:

@alexandru

Dragul meu, lucrurile semnalate de mine sunt evidente. Faptul ca tu nu le vezi sau nu vrei sa le vezi, nu le face sa dispara. Ma indoiesc ca esti specialist in crestinism. La o intrebare anterioara ai demonstrat ca nici macar nu cunosti semantica notiunii de ateu. Sau, pentru tine, a face "parte din domeniu", inseamna simplu a fi botezat?

| Cryssy a răspuns:

Imi place melodia, dar nu sunt innebunita dupa ea.

| mariaw a răspuns:

E prea tare refrenu

| Aia cu cap mare a răspuns:

Mere da...cum zic sh altii ii prea des difuzata sh te cam plictisesti de la o vreme
nu prea ascult eu genu asta de muzica... oricum ii fain videoclipu...laughing

| bocascity a răspuns:

E super tare...Si mie imi place...

| Ella123 a răspuns:

Melodia este suuper tare... dar sincer m-am plictisit de ea.

| anonimyus explică:

HepHap daca mai cunoaste cu adevarat nu mai lua cu crestinismu, fac parte din domeniuhappy...nu este locul potrivit unde sa comentam despre asa cevawinking... cand ai sa-l vezi pe papa in fata atunci ai sa mai vb cu mine. o zi buna si nu ma mai lua pe mine cu abureli de ale talewinking.

| missdeea28 a răspuns:

Dragusa

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Foloseste in videoclip...nici nu pot sa zic! oricum mi se pare o prostie! parca ar fi nebuna!

| madalina_5722 a răspuns:

E super tare melodia. nici eu nu ma plictisesc sa o ascult

| Berta12 a răspuns:

Faina :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare oribila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte frumoasa melodia si mie imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubesc melodia, ador cantareata! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu dar e cam cu prostii

| MissMurder5709 a răspuns:

Super

| dorinik12 a răspuns:

Da, chiar este foarte popularahappy

| whitepoetry a răspuns:

Intr-adevar este o melodie la moda, care place tineretului... Mi se intampla adesea si mie sa ascult anumite melodii la nesfarsit. Dar asta nu inseamna insa ca tot ce ne place sa ascultam chiar e si de valoare, adica nu e doar o "creatie de-o vara"...

| darklollypop a răspuns:

E f. tare dar sunt de acord cu ideea ca e prea mediatizata happy