| WBizzZz a întrebat:

Cum vi se pare noua melodie a Antoniei? va place?

http://www.youtube.com/watch?v=LmC0WJ_yX0o

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Melodie?! Asta-i doar un gunoi.

| bloodyhell a răspuns:

E nasoala

| AikkoxD a răspuns:

E superbă. Atât de superbă încât mă ia cu leşin.

| Wøodenpints a răspuns:

Atât de frumoasă încât îmi vine să vomit cărăbuşi.

| KristalPop a răspuns:

Greţoasă, deplorabilă, nasoală.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tâmpită. Dar, ţinând cont de videoclip şi de spiritul de turmă al românilor(pe sistemul, deja are vreo 5 " hit-uri ", e frumoasă şi melodia asta), cel mai probabil peste vreo 2 săptămâni va fi difuzată în prostie de toate posturile TV/radio de muzică din ţară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocul ei că arată bine, aici nu am ce zice, dar trist să aibă meseria de cântăreață și să se remarce numai prin aspect. Adică, România e o țară plină de oameni normali și nu știu ce om normal ar aprecia un cântec de-al ei care nici instrumental decent nu are, unul răscopiat și versuri de grădiniță în engleză. Cu toate că melodia aia... hmm, nu are acel instrumental ce predomină în muzica house românească. Dar tema este foarte simplă, ceva de îndrăgostiți pe acolo, una foarte accesibilă. Și, ca să nu par ignorantă, nici măcar catchy nu e, deci nu comentați!

| GiAnca a răspuns:

N-am ascultat-o inca.Dar iti multumesc ca mi-ai dat o idee pentru melodiile din timpul liber. big grin

| Disharmony a răspuns:

La fel de greţoasă ca toate celelalte melodii ale ei.

| Rattlehead44 a răspuns:

Jalnică.