| dgeko a întrebat:

Cum vi se pare noua melodie lansata de cei de la HaHaHa Productions?
Smiley feat Alex Velea - Dincolo de cuvinte
http://www.youtube.com/watch?v=cRgRgpSVkPE

Răspuns Câştigător
| Aneke a răspuns:

Poate nu trebuie, dar ei mananca de fiecare data cand canta acele melodii happy.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Groaznica

| Wøodenpints a răspuns:

Nici nu dau click pe link să le fac vizualizare. Din nume îmi dau seama că e un jeg.

| Aneke a răspuns:

La fel ca toate celelalte melodii ale lor adica un cac*t comercial.

| dgeko explică (pentru Aneke):

Asta e...nu trebuie sa manance si ei happy

| Aneke a răspuns (pentru dgeko):

Poate nu trebuie, dar ei mananca de fiecare data cand canta acele melodii happy.

| angelBlack00 a răspuns:

Alex Velea strica melodia

| dgeko explică (pentru angelBlack00):

Sincer la melodia asta chiar nu mi se pare ca o strica (mai putin partea aia cu "crenvusti cu mustar" )
La cai verzi pe pereti insa da sunt de parere ca acolo a fost in plus.

| angelBlack00 a răspuns (pentru dgeko):

La cai verzi pe pereti se potriveste cat de cat.