| vladmR a întrebat:

Cum vi se pare video-ul oficial de la Smiley - Dead Man Walking (Official Video)?
http://muzicanoua.info/watch.php?v=275&varibles=ov7iui6r v5u9d69

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Nu-mi place mie Smiley, dar parcă acum ceva ani nu avea melodii așa penibile și făcute pe calculator, parcă era o contribuție mai mare a lui înainte, deși nici atunci nu-l ascultam, era suportabil, față de acum.

| Joker a răspuns:

E si Pavel B. in videoclip? raspunsul este :"Succes garantat".winking..parerea mea.tongue.e destul de bun videoclipul si melodia destul de reusitawinking

| Wøodenpints a răspuns:

Ultra gaaaaaaay