| Bishop a întrebat:

Daca am un videoclip, cum separ piesa de videoclip? Ca vreau piesa.

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Http://download.geovid.com/video-mp3-extractor.exe
L-am incercat acum si este bun. Bafta!;)

2 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Incearca sa inregistrzi cu un microfon pe o caseta si scrie un cd dupa caseta. daca nu, inchide ochii...

| onur a răspuns:

Cel mai simplu! intrii aici>>> http://www.voobys.com/watch?v=NdYC6Ct3MWY si dai Converter: Voobys Search and Converter 1.0b (NEW!) Dupa ce ai luat programu o sa ti se deschida o fereastra mare cu multe nume celebre in ea dar tu cauti in susu ferestrei convert si bagi videoclipul acolo si bifezi MP3 si daca vrei reglezi si claritatea de acolo o sa vezi este usor MULTUMESC Tschüss...