| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ar fi să alegeți între Metallica, Guns N Roses, Nirvana și Ac/Dc, pe care ați alege-o? Și de ce?

24 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

thinking Nirvana, pentru ca pur si simplu acum imi plac mai mult.

| Thunderstruck a răspuns:

Nirvana nu mi-au placut niciodata, muzica mult prea simpla si plictisitoare, GNR, din pacate nici eu nu mi-au placut din cauza lui Rose. Nu pot sa aleg intre metallica si ac/dc

Răspuns utilizator avertizat
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Guns si Nirvana nu prea ascult.AC/DC imi placea inainte enorm, si acum imi place dar...aleg Metallica.

| greyhound a răspuns:

Ac/Dc, cause they fuckin' rule
Sunt trupa mea de suflet

| Vans a răspuns:

AC/DC. Nirvana nu-mi plac.Nu-s mare fan GnR.De la Metallica îmi plac primele 4 albume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred c-am ascultat vreodata o melodie cap-coada de la nirvana sau guns, pentru ca m-au plictisit.Sunt melodii de la Metallica care-mi plac mai mult decat unele melodii de la AC/DC. Insa numarul lor e mai mic decat numarul de melodii care-mi plac de la ceilalti si cred ca asa va ramane la ce a ajuns azi Metallica, deci aleg AC/DC. Eu cu astia am crescut, abia cateva trupe ii depasesc in top-ul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metallica.Pentru că-aşa.

| FearOfTheDark a răspuns:

Ac/dc.

| Dragosdoar a răspuns:

Ac/Dc

| BrokenArrow a răspuns:

Imi plac Guns N Roses si Metallica, dar dupa parerea mea, nu se compara cu AC/DC.

| Dragonfly6 a răspuns:

Metallica si AC/DC.
Asa mi-a soptit un spirit.

| Polonic1 a răspuns:

Metallica.

| comsacodrut a răspuns:

Metallica as alege

| BlackWaltz a răspuns:

Metallica si AC/DC

| KuolemaTekeeTaiteilijan a răspuns:

Imi place si Metallica dar aleg AC/DC

| bobbyjah a răspuns:

Metallica

| Giuvaer a răspuns:

Motorhead

| BogdanMotiu a răspuns:

Ac/Dc

| CristinaValentina a răspuns:

Nirvana.De la ei imi plac cele mai multe melodii.

| StrangerInAStrangeLand a răspuns:

Hmm... Guns N Roses si Nirvana.

| PunkBuster a răspuns:

Nirvana si guns and roses.Nirvana pentru ca Dave, Krist si Kurt au pornit "revolutia" adolescentilor din anii '90, iar Guns N Roses pentru ca Axl Rose are o voce si un comportament unic si Slash este regele chitarii

| RitziBoo a răspuns:

Imi place foarte mult muzica celor de la ACDC

| Bucur_Vlad_1990 a răspuns:

Nu prea se poate face o comparatie in aceste trupe decat in stilul de muzica dar toate vor ramane in istoria muzici rock pentru ca au facut numai muzica necomerciala! iti mai dau si alte trupe de rock dupa metallica GNR nirvana si ac/dc: kiss, skidrow, zz top, queen, def leppard, aerosmith, scorpions, bon jovi, motley crue iron maiden.