| WhiteWolf7 a întrebat:

Daca ar fi un concert Megadeth in Timisoara si un concert Metallica in Brasov, in aceeasi luna, zi si ora, la care va veti duce? De ce?

9 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Metallica

| TheDarkEmpire a răspuns:

Posibil la Metallica.Este mai aproape

| Polaris a răspuns:

Oricât de departe ar fi Timişoara, Megadeth is there, baby!

| Paulla a răspuns:

Destul de grea decizia, dar până la urmă cred că la Metallica.
Ascult formaţia asta de când am 5 ani, datorită lor ascult acum muzică de calitate. Am o slăbiciune pentru ei, ca să spun aşa.
Ştiu că ai vrut doar să vezi răspunsurile, cine unde s-ar duce, dar oricum nu-i probabil să se întâmple aşa ceva.
S-ar împărţii rockerii din România la Braşov şi Timişoara... n-ar fi bine pentru nici una din trupe.

| Downfall a răspuns:

Metallica♥

| DreamAutopsy a răspuns:

Megadeth

| Nymphetamine a răspuns:

Metallica pentru ca sunt din Brasov.

| oasis a răspuns:

M-as duce la Megadeth, normal.

| FuckSociety a răspuns:

Sincer eu m-as duce la Megadeth.Metallica au mai fost de trei ori in Romania, daca nu ma insel, si o sa mai vina de inca vreo doua-trei ori pana cand nu o sa mai fie in puteri sa cante.Nu am prins nicio trupa live,dar mie mi se pare ca Megadeth se merita mai mult, ei au fost si o singura data in tara(la Sonisphere in 2009, parca), si in ultimul timp ma atrage mai tare ca Metallica.Plus ca la un concert Megadeth o sa pot sa ascult si melodii de pe TH1RT3EN,pe care nu le-am auzit live.