| Tudor1212 a întrebat:

Daca ati alege sa cantati la un instrument care ar fi acela? Mie imi place mult sa cant la chitaralove struck

25 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Daca ar fi sa pot alege la ce sa am talent, as alege pianul in mod cert.

| Aiicha a răspuns:

La violoncel pentru ca transmite unele sentimente mai profund decat celelalte instrumente.

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Poate ca nu ma credeti... dar cu toate ca sunt fata, eu cant la fluier/saxofon happy

acusa am 4 ani de cand fac happy

sunt si la 2 ansambluri din timisoara happy

| Lora a răspuns:

Tot chitara as alege-o si eu.

| momo a răspuns:

La chitara (am una si cant la ea).
Nu as schimba-o cu nimic altceva... sunetul ei e inconfundabil pentru mine.

| elena a răspuns:

Pianul este instrumentul meu preferat si te rog, sa asculti de ce...asta fiind, ca sa zic asa "la prima strigare".

http://www.trilulilu.ro/mdm/c86001f3df2382

Sa nu spui, ca nu-i minunat!

| Bacteriuță a răspuns:

și mie mi-ar place tot chitara. dar nu știu de unde aș putea lua una. sad

| MyWorld a răspuns:

Eu am invatat singur sa cant la pian si chitarabig grin like JB :p

| Ana a răspuns:

La pian

| pauladrian a răspuns:

La pian.

| cocosnucifera a răspuns:

Chitara electrica! Poti reproduce sunetele aproape oricarui instrument doar folosindu-ti degetele. Este geniala si castiga detasat!big grin

| ZapaciLaa a răspuns:

Normal ca la chitara. Am auzit ca te dor f. mult degetele cand canti prima oara. kiss

| 3ntzz a răspuns:

Si mie tot chitara imi place dar daca nu ...as alege sa cant la pian.
Fundita big grin

| ChristinaO a răspuns:

Eu cant la pian si la violonecel.big grininsa, daca ar fi sa mai cant la unul, as alege tobe, saxofon, contrabas, chitara.stiu,sunt multe, insa astea ar fi cele pe care le-as alege

| Biscotte a răspuns:

Chitara sau tobe

| EmotionalKoma a răspuns:

Pian sau vioara:X

| protos87 a răspuns:

Chitara! E prea tare chitara! Unul din cele mai senzuale instrumeste!

| nicko a răspuns:

Am inceput la fluier si acum la saxofon... e cel mai tare.asta imi place sa fac cel mai mult

| GrEeNHeArT a răspuns:

Eu cant de 8 ani la vioara si de 4 ani la pian iar cel mai mult imi place pianul si mi-as dori sa stiu sa cant la chitara si la violoncel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pian day dreaming
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... mie mi-ar place sa cant tot din chitara si poate din voce

Răspuns utilizator avertizat
| simona16 a răspuns:

La chitara electrica sau la tobe.

| crysu318 a răspuns:

Eu deja am ales chitara pentru ca e cel mai tare instrumentbig grinbig grinbig grin