| ShadowGuitar a întrebat:

La ce instrument muzical cantati? Daca nu, ce instrument va place si ati vrea sa cantati la el?happy

Răspuns Câştigător
| Ariannna a răspuns:

Nu cânt dar mi.ar plăcea să cânt la chitară.îmi place foarte mult happy

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Cant de vreo luna la chitara, si imi place enorm. Daca ar fi sa cant si la altceva, acelea cu siguranta ar fi tobele.Pace!

| TeoPT a răspuns:

Cânt la chitară și la clape, mi-ar plăcea foarte mult să cânt și la tobe.
Baftă

| FucktheSystem a răspuns:

La chitară și pian, dar nu-s cine știe ce talent mă descurc cât de cât, oricum plănuiesc să-mi iau tobe și să învăț la ele.
Cât despre instrumentele care nu-mi plac nu cred că am așa ceva, un instrument bien folosit n-are cum să nu-ți placă.

| Ecea a răspuns:

Clarinet.Am facut 8 ani la scoala.
Pian, 8 ani tot la scoala + 2 ani orga particular.
Percutie 1 an (tobe,xilofon, etc) la scoala.
Si acum invat putin la chitara cat sa am idee.
Cel mai mult mi-ar place sa stiu pian foarte bine sau tobe, din pacate au fost secundare pentru mine.

| Vero1996 a răspuns:

La pian de aproape 10 ani. Am incercat si la chitara dar nu prea mi-a iesit din cauza lipsei de timp

| kRedhead a răspuns:

Am o chitară de 2 ani pe care o ţin în cutie de atunci. Nu am învăţat să cânt la ea până acum, iar acum nu mă pot duce la niciun curs din cauza posibilităţilor. Mi-ar plăcea să pot învăţa fiindcă asta îmi doresc de mult timp, dar nu cred că voi reuşi.

| NoNameJunior a răspuns:

Din pacate, nu cant la niciun instrument.dar mi-ar placea foarte mult sa cand la chitara!

| Rush a răspuns:

Toti chitaristi aici vad, dar sunt curios daca chiar stiti si puteti canta.
Eu cant la chitara de vreo 6 ani si este super, mai ales daca iti place, daca nu iti place degeaba faci cursuri sau altceva...
Chitarele de orice fel cum ar fi bass, electrica, acustica, etc. sunt cele mai bune si frumoase...

| Ralluca25 a răspuns:

Chitara.

| upendo a răspuns:

Chitara momentan, mi-ar placea sa invat la pian (-:

| aleeQQ a răspuns:

Chitara mi se opare crea mai expresiva pe langa pian... daca ai vaz mai toate vedetele canta la chitara si /sau pian. muzica e mai frumoasa si atunci cand esti suparat poti exprima orice prin corzile subtiri ale chitarilove struck funda?

| doinitsaandronic a răspuns:

Cint la pian, dar mia placea sa cind la chitara.Dar daca doresti sa cinti la vreun instrument depinde ce fel de muzica preferi.

| Deny14 a răspuns:

Nu cant la nici u instrument muzical dar miar place sa cant la chitara

| Biu_7672 a răspuns:

pai eu fac chitara de 1 an si tobe de 5 luni big grin tata a facut liceu d muzica deci stiu si un pic la pian laughing big grin

| Andreea20000 a răspuns:

Mi-ar placea sa cant la pian si chitara love struck!