| ilinca98 a întrebat:

Daca ati avea un interviu cu lady gaga ce intrebari i-ati pune?

Răspuns Câştigător
| Doa'Do a răspuns:

Hmm. O intrebare care mi-a atras atentia.Imi place foarte mult Lady GaGa, deci probabil la inceput i-as spune cat de mult inseamna pentru mine muzica si felul ei de a fi.Ca intrebari, sa ne gandim :
- " Cand canti o melodie, pui suflet. Toate melodiile sunt inspirate din viata si gandurile tale?! "
- " Cum te mai intelegi cu tatal tau?! " [ pentru ca am inteles ca nu mai sunt in relatii atat de bune ]
- " Ce te atrage la femei?! "
- " Daca ai fii unul dintre proprii tai fani, ai innebuni ascultandu-ti melodiile?! "
- " Ce ne promiti pe viitor?! "
Si lista continua...

19 răspunsuri:
| mikey a răspuns:

Ca de ce se imbraca asa urat.Sa sti ca am vazut poze cum era ea inainte era frumoasa dar acum s-a prostit rau dar are voce faina si melodiile sunt super.

| Miha a răspuns:

Pai:cine a fost primul ei iubit.
ce ar face daca...
dupa parerea ei ea s-a realizat in viata
De ce incearca intotdeauna sa socheze prin moda
etcbig grin

| ILoveYouSoMuch a răspuns:

Pai :esti si barbat?

| oanecorleone a răspuns:

Cand si cu cine a facut sex prima data.

| spot a răspuns:

Aaa... daca esti nascuta in 98 esti prea mica sa citesti prima si cea mai importanta intrebare care i-as pune-o. asa ca...

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cine ii face rochiile alea fistichii?
Cate peruci are?
Din care formatie celebra s-a desprins?

| IIIx333III a răspuns:

In primul rand as intreba-o daca e femeie sau barbat.

| Mihaela_2782 a răspuns:

De ce e asa de proasta?
Cu bani pe care ii incaseaza de la melodiile ei, de ce nu-si cumpara haine mai... serioase?
Nu ii e nici o data frig la filmarile videoclipurilor?
si daca mai concureaza mult cu Madonna(pe tema cine apare mai dezbracata la tv).
deci nu am prea multe intrebari... astea si inca cateva care nu stiu din ce motiv se aseamana cu cele de mai sus.
Bye! devil

| Eu4EverX a răspuns:

Daca este sau nu hemafrodita!

Răspuns utilizator avertizat
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când te vei îmbolnăvi definitiv şi irevocabil de deces?

| Razvan a răspuns:

Mai pisi tu cu Angelina a-ti facut nebuniibatting eyelashes?

| Derye a răspuns:

@Ptr. idio... oamenii care pun intrebari stupide: In primul rand, yep GaGa este hemafrodita...adica a fost, si'a extirpat penisul.
In al doilea rand stilul lui GaGa, nu e urat. Adica e orice altceva, numai urat NU! Kitch nu e, CLAR! E o combinatie intre vulgar si curaj.

Ce as intreba'o? Pai care e secretul ei in cariera. Pana acum cativa ani, era doar o obscura, iar acum?

| jony a răspuns:

Eu unu i-as spune:auzi dupa interviu ce zici amandoi intr-o camera la un paharel de sampanie si cu o vana plina de bulbuci.Si atunci sa vezi schimbare la ea de 90 de grade.rolling on the floor

| ilinca98 explică:

Jony sunt FATA, si nu sunt pe invers

| jony a răspuns:

Ilinca mi-ai dat stupid atat esti de stupida, pai eu am zis ce as face eu, trezeste-te invata sa intelegi dupa aia sa votezi, din cauza la oamenii ca tine voteaza astia pe cine nu trebuie ca si presedinte.Romania Trezestete, vorba lui Morometu!

| ilinca98 explică:

Ce sa spun

| Doa'Do a răspuns:

Multumesc pentru. fundita love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...de ce vrea sa socheze mereu si uneori inventeaza chestii pentru asta?