| Moraru_Mihai_1999 a întrebat:

Daca vreau sa imi cumpar o chitara electrica Ibanez de pe net, credeti ca o sa am surprize? Adica sa aiba defecte, etc?
P.S.: Vreau chitara SH

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate intampla. Ideea este sa ceri sa ti-o trimita prin posta. E obligat sa-ti dea adresa pentru a-i trimite banii si astfel ii poate lua urma politia. Daca o trimite prin curier, aia nu se prea uita la Cartea de Identitate.

3 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Ce intrebare neclara si interpretabila. Nu are nicio legatura brand-ul chitarei cu posibilitatea de a avea un defect, mai ales SH. Exista varianta la curier de a proba coletul inainte de a-l plati, mergi pe chestia asta.

| Duucu a răspuns:

Eu m-am lamurit, da, pot avea defecte, deci ai grija de unde comanzi. Fereste-te de Fly Music.

| Deliiiia a răspuns:

O poti cumpara de pe un site cu o politica de retur in cazul in care produsul nu corespunde descrierii.