mariana
| mariana a întrebat:

Daca vreti sa ascultati un concert reusit, aveti acum ocazia?

https://www.youtube.com/watch?v=ZPr1u99a3dc

Răspuns Câştigător
| Neberius13 a răspuns:

De ce nu? Comunitatea de pe TPU a decazut oribil, cel putin la categoria muzica pe unde obisnuiam sa imi fac veacul. E bine ca cineva mai posteaza ceva decent pe aici. Mariana, sunt convins ca-i reusit deja desii am ascultat doar cateva minute. Singurul lucru ce te poate deranja la Andre Rieu e calitatea slaba a inregistrarii, dar aici nu e cazul. Astea fiind spuse o sa continuu sa-l ascult. O zii faina.

6 răspunsuri:
| Band12Nikki a răspuns:

De ce te-ai gandit sa postezi asta?
Intrebare fara suparare.
De curiozitate.

| TrialByFire a răspuns (pentru Neberius13):

Cum adica a decazut oribil? Am lipsit 2 ani de pe TPU si nu inteleg ce vrei sa spui cu asta.Si la ce poza ai pe profil presupun ca esti fan black metal si nu ma mir ca nu iti convine ce posteaza cei de pe tpu.Suntem in Romania, unde 95% prefera rap si pop din pacate sad.

| Neberius13 a răspuns (pentru TrialByFire):

Nu intelegi? In zilele de glorie a TPU-ului, oamenii ne cereau sa ii ajutam sa-si aleaga o chitara, ne cereau sa le dam melodii rock si metal, nu exista zii in care sa fie pomenit metal-ul si nu exista zii in care sa nu te uiti si tu, care ai venit sa raspunzi printre raspunsuri, sperand sa descoperi o trupa noua, si deseori aveai norocul sa o descoperi. Acum, pe de alta parte nu mai gasesti nimic bun pe TPU. Majoritatea intrebarilor sunt acum despre pop si manele.
Conversational doar, da, sunt fan al black metal-ului si nu numai, majoritatea genurilor de metal ma intereseaza. Oh da, si ador Death.

| mariana explică (pentru Band12Nikki):

M-am gandit ca, cei care ar dori sa asculte astfel de muzica, sa aiba aceasta ocazie. Mi-e mi-a placut concertul si acesta a fost motivul postarii link-ului.
Imi cer scuze daca te-am deranjat cu intrebarea mea, sunt convinsa insa ca, cine apreciaza acest gen de muzica, se va bucura de ocazia oferita.
Un gand bun si multa sanatate.

| mariana explică (pentru Neberius13):

Multumesc pentru apreciere, imi pare rau ca sunt useri care, apreciaza ca acest gen de muzica, nu mai are trecere.
Sper ca, mai sunt multi cei care o sa se bucure de aceasta muzica buna si bine pusa in valoare de interpreti.
Un gand bun si multa sanatate.

| Band12Nikki a răspuns (pentru mariana):

Nu mai deranjat cu intrebarea. Doar am intrebat. Mie imi pare rau daca te-am deranjat cu intrebarea mea.

| Neberius13 a răspuns (pentru Band12Nikki):

De ce nu? Comunitatea de pe TPU a decazut oribil, cel putin la categoria muzica pe unde obisnuiam sa imi fac veacul. E bine ca cineva mai posteaza ceva decent pe aici. Mariana, sunt convins ca-i reusit deja desii am ascultat doar cateva minute. Singurul lucru ce te poate deranja la Andre Rieu e calitatea slaba a inregistrarii, dar aici nu e cazul. Astea fiind spuse o sa continuu sa-l ascult. O zii faina.