| Freky229 a întrebat:

Dani Mocanu este mafiot? Melodiile lui ascund ceva mesaje?

4 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Dani Mocanu este un obosit cu 0% efort pentru "melodii" (dacă se pot numi așa). Exact ca cei din Șatra Benz sau alte trupe similare.
Dacă vrei să interpretezi așa, e "mafiot"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai linistit, mai bine nu asculti melodiile lui daca ti se pare suspecte, daca cumva crezi ca are o tenta usoara de mafiot si te simti amenintat taie cablu de internet si fugi din tara sa nu te gaseasca...

| Desireღ a răspuns:

Mafiaa, mafiaa, mafiaaa

| LoredanaS19 a răspuns:

Nu este mafiot, el cântă melodii din alea pentru ca este lăutar si cântă pentru toţi ţiganii/oamenii care sunt prin închisori pentru ca nu stiu daca ai observat dar aproape in fiecare videoclip la vreo muzica cântă pentru cineva anume, nu pentru elhappy Si mai este chestia ca el considera ca are multi,, duşmani " si mai cântă si pentru astahappy