| GabenTheGamer a întrebat:

Au melodiile lui Dani Mocanu mesaje ascunse? A avut un trecut in lumea interlopa?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Dani Mocanu a avut si are tangente cu lumea interlopa. A recunoscut intr-o emisiune tv ca este "pescar", ca nu se fereste de nimeni. Pe langa asta, doar putin daca te uiti la el, iti dai seama ca are fata de puscarias. Ce mai invarte nu stiu, insa cu siguranta a facut multe nefacute la viata lui.

2 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Da, cum sa nu. Ii contactat de Illuminati in fiecare luna, mai exact ziua 13 ora 00:00, atunci primeste un plic ce contine un document cu secrete ascunse fata de toata lumea. Acel document contine mesajele ce trebuie introduse in muzica lui de proasta calitate. Scopul mesajelor? Incultura celor care-i asculta melodiile. Aceste mesaje sunt foarte puternice si au o profunzime ce distruge inteligenta indivizilor ascultatori, iar numarul creste de la an la an. Ingrozitor, Dani Mocanu a facut-o din nou!

| GabenTheGamer explică:

Scherimuvie,a fost o intrebare serioasa.De ce dai un raspuns sarcastic.Eu unul ma gandeam ca interlopii il platesc pentru a pune mesaje secrete prin care sa le comunice altor persoane in mod indirect.Adica sa nu se duca Cristi Palacean sa il omoare direct pe un "prieten" de-al lui, ci sa il sperie.Cat despre Illuminati....Au ei alte smecherii.