| anonim_4396 a întrebat:

Dar de ce baietii nu cred fetele atunci cind sunt sincere cu ei?

5 răspunsuri:
| LxN a răspuns:

Nu ca nu cred, nu vor sa creada

| candycarrie a răspuns:

Pentru ca unii au impresia ca toata lumea e la fel de falsa ca ei laughing desi asta ar putea fi valabil si in cazul fetelor.baietii(desigur, nu toti) au o conceptie uneori gresita despre femei.de ex: ca sunt materialiste, ca inseala, ca sunt mai vulnerabile si cedeaza mai usor. probabil de aceea baietii nu prea au incredere in fete sau nu le cred chiar daca ele sunt sincere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa sunt baietii din ziua de azi

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Buna! pentru ca unii baieti cred ca fetele sunt niste mincinoase si impertinente dar nu e asa in realitate... dar ma rog...acum baietii ce nu fac? pentru a nu fi vinovati ei niciodata?

| TheLightBringer a răspuns:

Fetele sunt in general 93.2% dintre ele conform studiilor mai predispuse la minciuna.