| IZABELLA_5617 a întrebat:

Intrebare pentru >baieti:-... am si eu o curiozitate : oare voi, baietii simtiti dragoste la fel de intens ca noi, fetele sau voi luati totul in gluma? vreau niste aspunsuri sincere! Aaa si dau si funda :*

Răspuns Câştigător
| 113213423 a răspuns:

Eu unul nu iau chestia in gluma. Simt dragostea la fel. Dar acum depinde si de om.

9 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Hmm...depinde si de om.Dar se spune ca baietii simt dragostea mai intens decat fetele chiar daca nu o arata.winking

| DEBrown a răspuns:

Eu stiam ca baietii simt dragoste, iar fetele nu. Acum depinde, de la om la om.

| BAIATUL a răspuns:

Pai daca sunt baieti de treaba pot sa se si omoare din asa ceva ca in filme dar si partea a doua care este cea mai des intalnita care te ia la misto.

| rino90 a răspuns:

1. nu te astepta la dragoste
2. pana nu sunt amandoi partenerii saturati sa fie intr-o relatie de azi pe maine nici unu nu va incerca mai mult
3. problema cu dragostea u o pui prea usor, dar toti ajungem acolo macar odata in viata

| MariiLetz a răspuns:

Depinde de la om la om... Oricum de obicei baietii simt dragostea mai intens dar le e frica sa arate care este opus fetelor care isi arata dragostea mai des

| Anailyn a răspuns:

Nu`s baiat, insa stiu de la iubitu meu cat ma iubeste si nu m-a luat niciodata in gluma. E adevarat ca multi baietii stiu doar sa considere fetele ca pe o gluma, insa exista unii din ei care iubesc sincer si nu isi bat joc de sentimentele altora. Deci totul depinde de personalitate

| FrumoasaTa a răspuns:

De exemplu prietenul meu desi nu arata in fata tuturor ci doar a mea eu stiu ca a iubeste ft tare si uneori chia r imi arata multe semne de fata cu toti oamenii care ne vad

| tevizion a răspuns:

Pai depinde de fiecare baiat in parte, de exemplu eu am niste prieteni care mia povestit despre o fata oana, nu m-a interesat deoarece aveam iubita, dar sa nimerit sa mergem la oana deoarece prieteni mei erau cunostinte cu mama ei, am intrat pe usa si cand am vazut-o, credeam ca e sora oanei, ea sa rusinat de mine si a plecat in dormitor, am asteptat eu, am asteptat cu prieteni mei, si ei tot ziceau de oana si eu deodata brusc am devit interesat de ea, can am vazut-o din nou nu mi puteam lua ochi de la ea, am mers apoi cu totii in oras si cautam motive sa-i cer numarul de tel sau id de messenger, pana la urma am facut niste poze si am gasit motiv ca sa-i dau pe mess pozele, am asteptat in acea seara pana dimineata in fata compului, pana mi-a bagat id ul, ne-am indragostit inca din a doua zi cand am mers in oras cu ea...asta e povestea mea

| IZABELLA_5617 explică:

Oo scuze pentru emoticonul ala vroiam sa imi iasa altul dar asta e laughing