| xGwenX a întrebat:

Ce replica, atitudine este considerata de baietii sexy si dragute!?
ce parere au baietii despre fetele galagioase pe strada?
ce parere au baietii despre fetele care ii ciup?
funda** pentru raspunsurile cele mai sincere la aceste intrebarihappy

Răspuns Câştigător
| yanneishan a răspuns:

Baietii admira foarte mult la o fata sa se ingrijeasca, parul sa fie ok, zambetul, ochii. Cu siguranta nu vor avea o parere buna despre o fata care tipa pe strada, crede-ma le considera "mahalagioace", chiar daca de fata cu toata lumea spune ca fata aceea e dura si ii place. Despre fetele care ii ciupesc, hmm... ei cred ca vor sa le atraga atentia, asta desigur doar daca ciupiturile nu sunt persistente o sa li se para enervant la un moment dat.
BTW : baietilor le place la nebunie sa ii admiri de fata cu mai multa lume, sa ii lauzi de fata cu mai multa lume si chestii de genu.
Daca spune o gluma, razi, iar daca vezi ca ceilalati nu rad (asta daca sunteti cu mai multi prieteni), rade mai subtil, el va aprecia.
Sper ca ti-am fost de folos :d