| stefyk97 a întrebat:

Dar melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=_HiyNHLsfBc :D

8 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Iar homosexualul ăsta?

| anss23 a răspuns:

Da, dar are o voce cam ciudata.

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Nu ascult Justin Biberon! Ce Dumnezeului vă pierdeți vremea pe net ascultând JB când puteți foarte bine să vă așezați la birou și să vă faceți tema la gramatică?

| axelmatei a răspuns:

Ooo f**ca off

Răspuns utilizator avertizat
| stefyk97 explică:

Markelynio, stai calm ca invat(am media 10, chia daca nu te intereseaza) voiam doar sa stiu parerea altora despre melodie, nu despre el, daca e gay sau nu, daca are voce de fata sau nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@stefyk97 Fi si tu mai serioasa pe TPU numai pune intrebari din astea, mai bine ai ajuta pe cineva cu un raspuns!

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Mie personal nu prea imi place vocea lui:-&, dar imi plac versurile, sunt chiar ca :X:X:X