| justme15e a întrebat:

Dati mi melodii noi sau daca nu vechii dar frumoase dau funda la cele mai multe si frumoase melodii

Răspuns Câştigător
| ihacoswhy a răspuns:

Passenger - Let Her Go (este foarte frumoasa)
Shattered - Trading Yesterday
Aly and Aj - Rush (e mai mult la chitara si putin rock)

| justme15e explică (pentru ihacoswhy):

Mi a placut f mult melodia aly and as rush

| ihacoswhy a răspuns (pentru justme15e):

Ma bucur:*

3 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

1)Hi-Q - Dor de tine, dor de noi, 2)Anna Lesko feat. Pavel Stratan - Leagana barca, 3)Connect-R - Noi Ne Potrivim, 4)One - Un nou inceput, 5)Delia - Cineva la usa mea, 6)Dj Rynno & Sylvia - Noi Doi, 7)Corina - Roata se intoarce, 8)Antonia - Hawaii, 9)Alessia - Plouă, 10)George Hora - Privesc inainte, 11)Delia - Doi in unu ft Mihai Bendeac, 12)Fly Project - Toca Toca, 13)Elena feat. JJ - Pana dimineata, 14)Elena Gheorghe Feat. Dr. Bellido - Amar Tu Vida, 15)Tacabro - Tacata, 16)Michel Teló - Ai Se Eu Te Pego -