| lumynytza_8919 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva site-uri de descarcat muzica care chiar merg. va rogg!

7 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Www.youtube-mp3.org descarci sunetul oricarui video de pe youtube. te prinzi tu ce trebuie sa faci. daca nu intelegi da-mi un mesaj

| Diamond_1649 a răspuns:

Fisierulmeu.ro.merge sa descarci doar 3 melodii pe zi daca nu ai cont insa eu sunt multumita de elhappy

| Monique1 a răspuns:

Eu folosesc www.2conv.com
copiezi linkul melodiei de pe YouTube dupa care ii dai paste acolo si o..."converteste" in fisier mp3, dupa care se descarca ^^
[Stau cam prost cu exprimarea, azi :)) darrrr. you get ma' point.]

| TwilightSaga4Ever a răspuns:

Http://www.listentoyoutube.com/

http://www.youtube-mp3.org/

Iei link-urile de la youtube le lipesti, dar la primul iei link-ul dai Go, dupa de 2 ori Download mp3 de 2 ori, la al 2-lea iei linkul de la youtube dai convert video si dupa download.