| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie melodii Black Metal, dar... mai multe!

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Melodii... acum melodii ar fi foarte multe.Cauta de la trupele astea: Bathory, Apostasy, Burzum, Celtic Frost, 1349, Dark Funeral, Immortal, Marduk, Mayhem, Nargaroth, Negură Bunget, Rotting Christ, Dimmu Borgir, Satyricon, Burzum, Venom, Septic Flesh, Darkthrone... sunt mai multe.
http://ro.wikipedia.org/wiki/List%C4%83_de_forma%C8%9Bii_black_metal

| Stolo a răspuns:

Fătucă, black metal nu se cauta pe TPU! Daca erai cu adevarat o ascultatoare nu cautai aici. Cu toata sinceritatea constiintei tale, chiar asculti black?! Eu nu prea cred