| Anahiteamo a întrebat:

Dati-mi si mie niste siteuri de unde pot downloada orice fel de muzica

10 răspunsuri:
| ov1d1u a răspuns:

Instaleaza Pymaxe si vei putea cauta si descarca cam orice fel de muzica http://pymaxe.com

| mariposa azul a răspuns:

Zaycev.net.e un site destul de bun

| Florentina_5643 a răspuns:

Www.listentoyoutube.com aici trebuie sa bagi linkul de la orice melodie de pe youtube si iti va face melodia mp3 succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.alternomedia.org
Un site nou de muzică, filme şi jocuri.

| anda1998 a răspuns:

Dai funda?

| NicRazvan a răspuns:

De pe Trilulilu dar scrii pe google "trilulilu download get media"

| mell a răspuns:

Incearca pe fisierul meu. eu am descarcat multe melodii noi de acolo. Cred ca ai voie sa scoti doar 3 melodii pe zi sau ceva in genu