| NebunieLaSecunda a întrebat:

Dau funda! care imi zice si mie cum se cheama piesa aia de club gen inna...cantata in engleza de o voce de fata versurile zic cam asa "i wanna stay forever I wanna stay together" ceva de genu sad care stieeee? cuvintele suna ceva de genu sad e vesela piesa, de CLUB

4 răspunsuri:
| SecretName1234 a răspuns:

Secret love

| NebunieLaSecunda explică:

Nusad nu-i asta. e ceva gen club de club, piesa de piesa... e hit si asta de care zic eu... I wanna in your body, pana mea nici eu nu stiu versurile

| NebunieLaSecunda explică:

E numai voce de faTA!