| anonim_4396 a întrebat:

Help me crying
Am auzit pe hol la scoala o piesa... nu stiu versurile... dar era cantata de o fata... piesa era ritmata si ceva house in ea.
Nu is sigura daca avea sau nu ceva de genu versurile " i wanna feel you" sau ceva de genu.
Daca aveti ceva idei cam despre ce ar fi vorba help me. :X

5 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Chiara - y wana be with you, poate

| yuli10 a răspuns:

David Deejay feat. Ela Rose - I Can Feel
poate? happy

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Mai da cateva versuri te rog mult de tot... sunt multe melodii asemanatoare sad.

| xtina a răspuns:

thinking Cred ...nu stiu...incearca David Deejay- Bizzare. ...nu stiu sigur...incearcahappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o mai auzi, inregistreaza cat de putin cu mobilul si posteaz-o pe un site cum ar fi:
http://www.watzatsong.com