| Cornelia19 a întrebat:

Dau funda celui care imi da un site de unde pot descarca melodia Play&Win-Ya Bb!

3 răspunsuri:
| Barmaleus a răspuns:

Continut album:
1. Inna - Un momento (feat. Juan Magan Re-Worked 2011)
2. Inna feat. Flo Rida - Club rocker (Radio Edit)
3. Aisa - Sweet embrace (Original Radio Edit)
4. Delyno feat. Looloo - Let me feel you
5. David Deejay feat. P Jolie & Nonis - Perfect 2 (Original Radio Edit)
6. Sign vs. Dj Andi - You got me
7. Xonia - Why 2011 (Original Radio Edit)
8. Adrian Eftimie - Lonely (Lain Christoph Summer Jam Remix)
9. Alexandra Stan - Get back asap (Maan Studio Club Remix Extended Version)
10. Biank & Yannis - Day and night
11. Class - Painter of my soul Original Radio Edit)
12. Deepsystem - Summer time (Radio Edit)
13. Desperado - Orult alom 2011 (Dj Szatmari vs. Mosquito Remix)
14. Dj Magnum & Dj Lion feat. Paul Panait - My own desire (Radio Edit)
15. Even Steven feat. Tonyjay & Robeeo - Feel the vibe
16. Geo da Silva with Saftik and Royaal - How many shots (Radio Version)
17. Kim - Take me (Original Radio Edit)
18. Zabava feat. Johanna - All i have
19. Marius Nedelcu feat. Alexandra Ungureanu - Slow it down (Original Radio Edit)
20. Phelipe - In paris
21. Severiano Deejay and Claudiu - My only love (Original Radio Edit)
22. Liviu Hodor feat. Mona - Sweet love

http://albume.cc/download-album-4744-RO_Dance_Hits_Vol.43_ALBUM_FULL.html

| Barmaleus a răspuns:

E continuta in topul Kiss FM, poate gasesti acolo mai multe melodii care sa-ti placa:

http://www.albume.cc/download-album-4745-Banica_-_Sexy.html

| andra97 a răspuns:

Ti-o trimit euwinking