| justme2025 a întrebat:

Dau funda! Cine stie de ce nu imi mai apar avatarele celor din lista mea?

Apare doar fata aia gri zambitoare dar pozele lor de la avatar nu. Ce trebuie sa fac?

DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| MirelaC a răspuns:

Multora nu le apar avatarele altor persoane.
nici mie nu imi apar toate...cred ca e de la yahoo...toti avem aceeasi problema

| Genesis29 a răspuns:

Dai Log Out apoi intra din nou si ar trebui sa mearga. Daca nu merge nici asa Restartu e sfant. Ii dai unul si ar trebui sa mearga.

| PatiPatrice a răspuns:

Si mie imi aRATA LA fel,,,, nu stiu ce are

| madalykuka a răspuns:

Si miee straight face nu esti singura straight face chiar ma gandeam sa intreb,,, aa si uite de ce am intrat semnu asta "=> imi arare inclinat si nu ma lasa sa fac emoticonsurilee care`l contin straight face

| Gaby10 a răspuns:

Deci...te pot ajuta:
-esti logat/a,daca esti pe invizibil iesi,daca esti busy la fel, sa ramai pe avaible, ar trebui sa apara:d
-nu a aparut dai log out si intri iar
-daca nu merge nici asa ii dai un restart sau iti reinstalezi yahoo messenger!

Sper ca te-am ajutat!