| DjReal a întrebat:

Dau fundahappycine stie de unde pot lua genericul emisiunii IARTA-MA, care era acum ceva timp pe TVR1...:-D

3 răspunsuri:
| DjReal explică:

Multumesc pentru raspunsuri...dar nu asta voiamhappynu mai retineti emisiunea ce era pe tvr 1 acum cativa ani? o prezenta raluca moianuhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iarta-ma - Ovidiu Komornyik -generic serial "Fetele marinarului" vezi ca este pe youtube ( nu sunt sigura daca asta cautai )

| Mary3074 a răspuns:

Iarta-ma - Ovidiu Komornyik -generic serial "Fetele marinarului" vezi ca este pe youtube si ca sa il iei mp3 dau pe google apoi pe listentoyoutube dai la primul rand si scrii acolo la URL http://www.youtube.com/watch?v=aEsTC-jNrBk apoi dai enter apoi astepti apoi download apoi download si apoi save vezi unde salvezi mai dai inca o data save si o ai in calculator dar nu stiu daca asta este genericul bafta sa il cauti daca nu este asta