| melissabeclea a întrebat:

Dau funda! Imi puteti spune va rog un/niste post/posturi de radio cu muzica rock pe care sa se puna si melodii din astea mai recente, nu ca Rock FM unde sunt melodii vechi.
Deci vreau sa imi spuneti niste posturi de radio cu muzica rock, dar nu Rock FM (sper ca nu m-am repetat prea mult). Ofer funda!

4 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Ar fi tare un asemenea post. Din pacate nu stiu.

| Al3xInHo a răspuns:

Frate nu stiu posturi rock dar iti recomand cu foarte mare placere:
Hollywood Undead love struck

| melissabeclea explică (pentru Al3xInHo):

Faina trupa! :X
Si mie nu imi zici frate, ci macar sora laughing (sunt fata tongue )

| Al3xInHo a răspuns:

Nu stiu posturi dar iti recomand Hollywood Undead.