| Riot181 a întrebat:

Dau funda la cine imi da un link de unde sa descarc melodia de la Garcea-ce imi doream

Răspuns Câştigător
| aNNdRRea a răspuns:

Aiki http://www.youtube-mp3.org/ pui link`ul de la melodie si dai Convert Video astepti. si dai Download! Fundaa! :*

2 răspunsuri:
| iRobby a răspuns:

Stiu eu cum sa o descarci direct de pe ''YouTube''. Citeste cu atentie: Deschizi brownserul tau de Internet (Google, Google Chorme, Mozilia Fire-Fox, etc.) Si scrii in bara de cautare asa (Atentiebig grinaca ai deja Mozilia Fire Fox nu trebuie sa mai cauti, dar daca nu o ai cauta): Download Mozilia Fire Fox. Apoi dai pe primul site care iti apare si dai Download. Dupa ce ti sa downloadat totul, intri in Fire Fox si scrii asa: download download helper. Si intri iar in primul site care iti apare si dai din nou Download. Acest program (download helper) iti permite sa downloadezi direct de pe ''YouTube'' melodia/videoclipul (mult mai mult) printr-o apasare de buton. Acuma ca sti ce face acest program, sa te invat cum sa-l folosesti. Dupa ce sa downloadat, iesi din Internet si intri iar. Dupa ce ai intrat: dai asa > YouTube (intri in YouTube) si cauti melodia. Langa bara de cautare (dupa ce ai intrat in melodie, in partea stanga o sa-ti apara niste balonase colorate (daca ai urmat pasii cu atentie) dai pur si simplu pe ei, si o sa-ti porneasca downloadarea happy Foarte simplu tongue Funda?