| Extasy a întrebat:

Dau funda pentru cine e din Timisoara si imi spune cat e intrarea in Club Heaven si cum e pe acolo :d

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt din Timisoara, dar n-am mai fost in "Heaven" de o mie de ani.hee hee
De ce nu dai un search pe google?

NOname
| NOname a răspuns:

@icsigreczet, atunci n-ar fi mai bine inainte de ziua ta sa mergi intr-o seara la "Heaven" (singura sau cu o prietena)? Si vei afla 100%. Cu ocazia asta o sa ai o seara in plus de dans si distractie.winking Succes!

P. S. La multi ani! big grin

| Extasy explică:

Nu gasesc ce vreau eu.Peste 2 saptamani e ziua mea si as vrea sa imi invit prietenii acolo big grin

| Extasy explică:

@NOname mersi! happy Si app, nu sunt din Tm happy