| liveplus a întrebat:

cam cat e intrarea la happy Timisoara?

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

E gratis frate doar ii un pub.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jokerashul):

Vrei sa zici "bar". daca vorbesti romaneste, vorbeste pana la capat

| Jokerashul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai de ...Nu cred rolling on the floor

| Jokerashul a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine ca n-ai zis "Birt" sau "Carciuma".Ii un pub, daca nu stii diferenta las-o asa. Si tu daca vorbesti romaneste, pune initiala dupa punct (asa ca sa vezi ce contraargumente tampite avem amandoi sub pretextul ca suntem mai inteligenti unul fata de altul).
O zi excelenta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jokerashul):

Nu exista ma asa ceva. eventual daca a fost preluat din engleza precum si cuvantul "fan" dar nu original romanesc

| Jokerashul a răspuns (pentru anonim_4396):

Pei acum sunt o gramada de cuvinte preluate din engleza.
Dar oricum nu poti sa ii zici la localul ala bar.
Si mai important, cui ii pasa? Nu ii stres.
Acum aia cu punctul o faci intentionat. la revedere atunci

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jokerashul):

Corect, intrebare: cui ii pasa ca nu folosesc "initiala"? dar cred totusi ca vrei sa spui "majuscula" laughing na sa fi sanatos