| Eugeniusu a întrebat:

Dau funda si vot la cine imi spune! Cum se numeste aplicatia aia gratuita pentru iPhone cu ajutorul careia iti puteai descarca orice melodie si aveai si videoclipul?
Scriai numele melodiei si o cautai ca pe Youtube, apoi o puteai asculta sau descarca cu video, si puteai asculta si viziona offline cu tot cu videoclip.
Am avut-o, dar i-am uitat numele, era ceva cu "music", si era o aplicatie de culoare rosie sau mov cu o nota muzicala pe iconita. Daca nu imi dato fix aplicatia asta, e ok si alta, dar sa fie asa, sa pot descarca muzica cu videoclipuri sa le pot asculta offline.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Snaptube.

| Eugeniusu explică (pentru MihaiNicu23):

Oameni buni, snaptube e de nimic, poti asculta doar daca ai net, offline nu merge nici video nici muzica. Si daca vrei sa asculti muzica online, cand inchizi ecranul telefonului nu mai canta nimic!

| RickyxD a răspuns:

Snaptube. Si nu e doar pentru iPhone e si pentru Android.