| babygirlmeli a întrebat:

Dau funda. Stiti cumva care era siteul unde puteai scurta o melodie? am vazut mai demult un comment cu linkul, dar nu-l mai gasesc straight face. help.

nu vreau sa-l downloadez, vreau online happy

Răspuns Câştigător
| Kaiiria a răspuns:

Http://www.mp3cut.net/ :)

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dsada a răspuns:

Poti sa cauti pe internet mp3 cutter. poti scurta melodiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un program numit virtual dj... unde pui melodia s o scurtezi cum vrei uh sau o combini ca alta melodie.

| Iutzu a răspuns:

Poti sa scurtezi melodia si cu windows movie maker...care is ai instalat in computer, intri in start, in accesories si pe acolo trebuie sa fie, pot sa primesc funditabatting eyelashes?