| MariusGaby78 a întrebat:

Dau funda TPU.. Incerc sa descarc cat mai multa muzica, mai noua pentru banchet dar nu vreau manele sau populara big grin
De ex.: poate sa fie dance, romaneasca, rap etc.
M-ati putea ajuta cat mai repede posibil?
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Cand caut muzica de obicei merg pe site-urile de radio la kissfm sau radiozu vezi in topul lor saptamanal toate melodiile noi si placute de public, iar la radiozu chiar este o rubrica si cu cele mai noi clipuri si melodii aparute.
Apoi le cauti pe youtube si le descarci cu http://www.listentoyoutube.com/