| Marius_Ionut_Bica_2002 a întrebat:

As vrea si eu muzica pentru un banchet de clasa a 8 a sa fie manele, populara si chiar dance.

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Poti asculta melodii de la urmatorii artisti : Andra, Smiley, Dorian Popa, Alina Eremia, Sore, Anda Adam, Andreea Balan, Nicole Cherry, Lora, Pink, Selena Gomez, Zara Larson, etc, nu stiu ce sa zic, astia ar fi doar putinii artisti care mi-au venit in minte pe moment, nu stau sa zic fiecare melodie in parte, ca mi-ar lua o eternitate, daca as sta sa iti spun toate melodiile pe care le am in telefon ( aproape 900 ) as sta aici pana maine dimineata, deci sper ca te-am ajutat. Manele si populara nu ascult, deci scuze.

2 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Ti-as fi recomandat eu cateva melodii, dar imi ceri imposibilul din momentul in care ai spus manele si populara, alea sunt singurele genuri de muzica pe care nu le ascult si nu imi plac, deci nu te pot ajuta aici, scuze.

| Marius_Ionut_Bica_2002 explică (pentru Mayhem666):

Recomandamile pe care le stii tu

| Mayhem666 a răspuns (pentru Marius_Ionut_Bica_2002):

Poti asculta melodii de la urmatorii artisti : Andra, Smiley, Dorian Popa, Alina Eremia, Sore, Anda Adam, Andreea Balan, Nicole Cherry, Lora, Pink, Selena Gomez, Zara Larson, etc, nu stiu ce sa zic, astia ar fi doar putinii artisti care mi-au venit in minte pe moment, nu stau sa zic fiecare melodie in parte, ca mi-ar lua o eternitate, daca as sta sa iti spun toate melodiile pe care le am in telefon ( aproape 900 ) as sta aici pana maine dimineata, deci sper ca te-am ajutat. Manele si populara nu ascult, deci scuze.