| Sapphire a întrebat:

Dau fundita! Am gasit pe profilul unui compozitor pe Myspace o melodie care imi place, insa nu o gasesc niciunde ca sa o pot downloada, nici macar pe Youtube. As vrea sa stiu daca exista programe care sa inregistreze sunete/melodii de pe calculator daca intelegeti.

7 răspunsuri:
| marya a răspuns:

Pai daca sti numele melodiei pot sc pe google numele si artistul melodie si apoi sc download sper ca t ajutat

| LaLalaaa a răspuns:

Pai nu prea am inteles... dar am un program cu, care poti lua mel de pe www.trilulilu.ro si nu e greu

| Sapphire explică:

Vad ca nu a inteles nimeni care este de fapt intrebarea mea cu toate ca este doar o singura intrebare.
Exista programe care sa inregistreze sunete/melodii de pe calculator? Daca da, vreau si niste denumiri. happy
Acum m-am facut inteleasa? Nu vreau sa imi cautati voi melodia ca am cautat-o eu destul si nu am gasit-o nicaieri decat pe profilul unei persoane care este compozitor. rolling eyes

| djnino a răspuns:

laughing Pai alo de unde sa stim NOI? in primul rand nu stim cum se cheama si eu stiam una care nici acum nu o gasesc pe nici un site...

| laurav a răspuns:

Da exista! ce windows ai? daca il ai vista... dai la start intra il aplicati si acolo scrie sound ricorder... cam atat ar fi si dupa te descurci u tongue primesc fundita?big grin

| laurentiu_5723 a răspuns:

Id meu daniela_nele