| mariutza98 a întrebat:

DAU FUNDITA. Ce site-uri pentru muzica gratuita stiti in afara de fisierul meu?

15 răspunsuri:
| PuzzlE a răspuns:

Omg Alienware nu se scrie nici "situri" ci site-uri.

| Sakura_4185 a răspuns:

Buna. uite aici un site de unde poti descarca muzica gratuita cand vrei tu: http://www.video2mp3.net/ situl se numeste video2mp3.
ca sa descarci musica copiezi acolo link-ul apoi apesi converter.cand se termina de incarcat apesi download now.
imi poti da te rog ff frumos fundita pentru ca eu nu am nici una :o3

| dana_9056 a răspuns:

You tobe

| lori15 a răspuns:

Parca dadeai o fundita daca nu-ti amintesti!

| AndreeaaaaX a răspuns:

Nu se scrie nici site-uri si nici situri...se scrie site-uri

E grele gramaticilea asta!rolling on the floor

| alienware a răspuns:

Marinutza se scrie situri nu "site-uri"

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, cauta pe www.fileshare.ro!

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, cauta pe www.fileshare.ro sigur vei gasi melodii noi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alienware nu se scrie nici site-uri nici situri ci siteuriwinking. Cauta pe fileshare.ro, e foarte bun.Si sa stii ca fisierul meu are la virusi cat sa ne viruseze pe toti.Asa ca ai grijawinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.nouamuzica.net Te Asteptam;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Flavia_1133 a răspuns:

Bzz.site.com/muzica