| Lol_1641 a întrebat:

David Guetta & George Hora, Sunteti de acord cu mine, pe unde isi baga astia 2 mainile iese ceva frumos! [parerea mea] big grin

6 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Cu siguranta. Merita aprecierea noastra. Featuring-urile facute de ei aduc un plus melodiei respective.

| Lol_1641 explică:

Sigur ca nu se ridica la standardele lui DG dar ce vreau sa zic e, ca totusi se aseama putin, adauga amamdoi ceva melotieii si o fac mai faina!winking

| Sua a răspuns:

hee hee ai dreptate

| Anonima_9977 a răspuns:

Ai dreptate in privintza lui David Guetta dar nu prea cred eu ca Georce Hora se ridica la standardele lui Guetta...

parerea mea...whistling

| evoke a răspuns:

Ai dreptate.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca george hora poate crea asemenea piese precum Guetta... E cewa absurd